Kapadokya Turları
60 milyon yıl önce ortaya çıkan ve dünyada benzeri olmayan Kapadokya'da özel tur talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Öyle bir deneyim düşleyin ki, gökyüzünde süzülürken bir başka gezegende, hatta cennette hissedeceksiniz. Güneş başka renkle selamlayacak o gezegeni ve siz bu anı fotoğraflayıp ölümsüzleştirebileceksiniz.

Kapadokya'da balon turu ile tüm bunlar düş değil, gerçek....

Sabah verilen saatte 04:00 – 04:30 otelinizden alınacaksınız. Uçuş esnasında Kapadokya’nın eşsiz ve benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek görebileceksiniz. Bu tarz uçuş dünyanın başka hiçbir yerinde mümkün değildir. Uçuş yaklaşık 50-60 dakika sürüyor, ama bu süre muhtelif şartlara bağlı olarak bazen 70 dakikaya kadar çıkabiliyor. Bu sürenin sonunda uygun bir yere güvenli bir iniş yapılıyor. İnişten sonra yapılan geleneksel kutlama partisinde yolcularımıza şampanya kokteyli ikram ediyor ve kendilerine hatıra olarak, isimlerine yazılmış birer uçuş sertifikası verilecektir. Daha sonra otelinize geri bırakılacaksınız. Tüm bu organizasyon otelden alıştan geri bırakılışa kadar yaklaşık 3 saat sürüyor.

KAPADOKYA TURLARI

BALON TURU

turkey-hot-air-ballooning-over-uchisar-village-cappadocia
hot-air-balloons-turkey
icerikBalon
cappadocia-hot-air-balloon-tour
2012.06.04-cappadocia-093bb-resize
cappadocia balloon flights 88
balonlar
balon_görsel
20140503_061205
cappadocia-private-tours
cappadocia-balloon-tour-winter
balon tek
280 TL

          BALONDA KAÇIRILMAZ FIRSAT

              KAMPANYA %30 İNDİRİM !!

                         280 TL 

Adınız Soyadınız *

E-Posta *

Mesajınız

Tebrikler! Mesajınız alındı.