Tarihin ve kültürün birleşerek bir ihtişama dönüştüğü Kapadokya'nın merkezi, Ortahisar’dadır. Selçuklu mimarisinin genel etkisiyle kayadan oyularak yapılmış, titizlikle hazırlanmış dekoru ile 82 oda ve 164 yatak kapasitesine sahip olup, Kapadokya'nın zenginliğine konforu ekleyerek unutamayacağınız bir tatil geçirmeniz için tam 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir.

 

Özenle döşenmiş şömineli lobide ya da çeşitli yerli ve yabancı içkilerin bir arada olduğu barda tarihin ev sahipliğinde keyifli sohbetleri mutluluk dolu paylaşımlara dönüştürebilir, açık ve kapalı restoranlarımızda Ürgüp'ün zengin ve verimli topraklarındaki ekolojik tarım alanlarında  yetiştirilmiş doğal ürünlerle hazırlanan yörenin mutfağının en leziz örneklerini tadabilirsiniz. 

Peri bacalarını manzara olarak izleyebileceğiniz otel havuzda serinlemenin tadını çıkarırken, iş toplantılarınız için yüksek standartlara sahip teknik donanımlı toplantı odamızda sunumlarınızı profesyonellikle gerçekleştirebilirsiniz.

Burcu Kaya Otel’de deneyimli ve eğitimli personeller sizi geleneksel Türk misafirperverliğiyle ağırlayacak ve Kapadokya'nın yaşamınızdaki en güzel anılardan biri olması dileğiyle uğurlayacaktır.

BURCU KAYA HOTEL

py5ti3uqt411
genel5
genel3
genel2
burcukaya4
burcukaya2
burcukaya1
3325rykq2rv1

ORTAHİSAR / ÜRGÜP / NEVŞEHİR

Fiyat İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Adınız Soyadınız *

E-mail *

Mesajınız

Tebrikler! Mesajınız alındı.