ELİF STONE HOUSE

sxWP
QxWP
MxWP
KxWP
ixWP
GXWP
GxWP (2)
gxWP (1)
6xWP

ÜRGÜP / NEVŞEHİR

Kültür Turizmi denince akla ilk gelen Güzel Atlar Diyarı Kapadokya'da bir rüya! Stone Mansion Hotel'e hoş geldiniz!

Elif Stone House kültürel mimari içerisinde sıcak bir ortam ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Elif Stone House yılın her anında, günlük yada uzun tatillerde sizlere tutku dolu anlar yaşatacaktır. Elif Stone House Kapadokya'nın bütün güzelliklerini bir arada, bütün sakinliği ile yaşayabileceğiniz Ürgüp merkezinde bulunmaktadır.

Eski Ürgüp evleriyle çevrilmiş, dar bir vadide bulunan otelimizin muhteşem bir panoraması vardır. Şömine başında şarabınızı yudumlayabileceğiniz kayadan oyma mekanıyla arkadaş ve aile ortamında oyun oynayabilir, kitap okuyabilir veya dinlenebilirsiniz.

Yaz aylarında ise havuzun keyfini doyasıya sürebilirsiniz… Bu rahat ve sessiz ortamda, dinlenmek için gerekli atmosfere sahip , peribacaları, yeraltı şehri ve diğer görülebilecek yerlere araba ile 15 dakika mesafede.Otel 1840 yıllarında 1000m² alan üzerine inşa edilmiş bir Rum konağıdır. Konak mimari yapısı özenle korunarak restore edilmiş ve Ağustos 2008'de "Elif Stone House" adı ile butik otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. 

Konakta iki adet kemerli ve beş adet taş ile ahşabın doğal ve kusursuz birleşiminden meydana gelmiş toplam yedi oda bulunmaktadır. Odaların tamamında jakuzi, TV, telefon, internet, mini bar hizmetleri mevcuttur. "Elif Stone House" kurucularından yöneticilerine ve personeline kadar deneyimli bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Misafirperverlik konağımızın anahtar kelimesidir!

Fiyat İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Adınız Soyadınız *

E-mail *

Mesajınız

Tebrikler! Mesajınız alındı.